main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Carmen Kaljula areenil. Jüri Kartul

Carmen Kaljula areenil. Jüri Kartul

Saarlannad võistlesid fitnessis

Kategooriad: Kulturism
Autor: Alver Kivi
12.10.2020
08:47

Laupäeval Pärnu kontserdimajas toimunud 52. Eesti meistrivõistlustel kulturismis ja fitnessis tegid saarlastest kaasa Karmen Kiier ja Carmen Kaljula.

Mõlemad saarlannad võistlesid bikini fitnessis. Karmen Kiier saavutas -169 cm naiste seas tubli 4. koha ja Carmen Kaljula võistles kategoorias -160 cm, kus sai 5 koha.  Kuna Carmen Kaljula on noorsportlane sai ta võistelda ka noorte arvestuses, kus saavutas vanusekategoorias kolmanda koha.

„Kui meeste arv ja tase võistlustel on langemas, siis vastu pidiselt naiste tase ja osakaal Eestis on väga kõrge,“ kommenteeris Raigo Kuusnõmm, kes seekord ei võistelnud kuna kulturismi kategooriat, kus ta tavaliselt võistleb sellel võistlusel osalejate puudumisel ei olnudki.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.