Saaremaal Raseiniaiga probleeme ei olnud

Kategooriad: Võrkpall
09.12.2017
23:50

Kuigi Saaremaa mehed lasid mängus Raseiniai Norvelitaga sisse traditsioonilise mõõna võitjas kordagi kahtlust ei olnud ja 3:0 võit on tõsiasi.

Kuressaare spordihoones mängitud Balti võrkpalli liiga kohtumises mänguklassilt igas elemendis üle olnud Saaremaa mehed mängisid pingevabalt ja pingutasid just niipalju, kui võiduks vaja oli. Geimid võideti 25:20, 26:24 ja 25:23.

Meeskond mängis end korraks raskesse seisu teises geimis, kui 19:10 eduseisust lasti vastasel teha 14:3 vahespurt ja nii oli vaja lõpus tulla välja 22:24 kaotusseisust. Meeskonna abitreener Toomas Jasmin ütles, et mäng läks pisut käest ära, kuna mehed tulid vahetusest sisse, aga nad ei olnud sellise tahtmisega, kui mehed väljakul. “See on peas kinni,” leidis ta.

“Mõõnakohad olid sees, aga mehed olid geimilõpus enesekindlad ja vastane aitas oma servivigadega kaasa. Lõpus lõime omad ära. Muretsemiseks pole põhjust, annab juurde panna just mentaalse poole pealt. Tabeli eespool olevate meeskondade vastu võetakse ennast ka rohkem kokku, aga nõrgematega tulevad mõõnad sisse.”

Resultatiivseimaks tõusis 17 punktiga Siim Põlluäär, 11 punkti lisasid Helar Jalg ja ka Tomaš Halanda. Meeskonna vastuvõtuprotsent oli 50,9, rünnakuprotsent 50. Servil tehti vaid 6 viga ja löödi 1 äss, blokist teeniti 11 punkti.