Meeste mäng on ikkagi veel ebastabiilne. Allan Mehik

Saaremaa Võrkpalliklubile Soomes kaks võitu

Kategooriad: Võrkpall
12.09.2020
16:44

Soomes mängitaval hooajaeelsel kontrollturniiril, kus mängitakse kolm geimi võitis Saaremaa Võrkpalliklubi Raision Loimu 3:0 ja Vantaa Ducksi 2:1.

Saaremaa Võrkpalliklubi laupäevases esimeses kohtumises Raision Loimuga sai esimeses geimis Saaremaa ette 9:5, kuid siis lasti vastastel teha 12:3 vahespurt ja nii avastati end 12:17 kaotusseisust. Keith Puparti rünnakust jõuti 19:19 viigini ja Markus Uuskari vormistas lõppskoori 25:22.

Teises geimis sai Saaremaa jälle algedu 9:3 ja 14:7, kuid siis lasti vastastel teha 5:0 vahespurt, kuid Sauli Sinnkoneni rünnakust ja ässpallingust saadi taas minema, tehti ise 7:1 vahespurt ja Ragnar Kalde vormistas lõppseisu 25:16.

Kolmas geim kulges tasavägiselt seisuni 18:18, siis oli kahel korral rünnakul edukas Evandro, Ragnar Kalde lõi 21:19, Helar Jalg 22:19 ja 25:20 oli tõsiasi.

Pärastlõunal oli vastaseks Vantaa Ducks. Mäng algas tasavägiselt ja kulges punkt-punkti heitluses seisuni 15:15, siis jäädi kehva vastuvõtu tulemusel 15:17 kaotusseisu. Siis algasid Markus Uuskari minutid, diagonaalründaja vedamisel saadi 7 punkti järjest ja saavutati 22:17 eduseis. Geimi lõppskoori 25:21 vormistas Evandro.

Teist geimi ei alustatud kõige paremini, sest lihtsate eksimustega jäädi 7:12 kaotusseisu. Siis saadi pärast mõttepausi oma mäng taas käima, Wennderi blokist jõuti 19:19 viigini ja Evandro rünnaku järel saadi 25:22 võit.

Siis saatis Ioannis Kalmazidis uute meestena väljakule Rauno Tamme, Keith Puparti, Nikodem Wolanski, Ragnar Kalde ja Alari Saare. Algus polnud kiita ja üsna kiirelt avastati end 2:10 kaotusseisus. Uus koosseis end korralikult käima ei saanud ja geim kaotati 17:25.

Pühapäeval ollakse vastamisi VaLePa meeskonnaga.