main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Urmas Talil on mida meestele rääkida. Irina Mägi

Urmas Talil on mida meestele rääkida. Irina Mägi

Saaremaa Võrkpalliklubile Jekabpilsis esimene kaotas

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
19.10.2019
19:22

Seni Credit24 võrkpalliliigas võidult võidule sammunud Saaremaa võrkpalliklubi sai esimese kaotuse, kui tunnistas võõrsil Jekabpils Luši 3:2 paremust.

“Minu viga ka,” tunnistas peatreener Urmas Tali. “Tahtsin pärast seda, kui kolmas tuli ära pisut käekirja muuta ning sidemängija vahetusega saada sisse uue rütmi ja parema hoo, aga lõikasin näppu. Tegelikult olid statistilised numbrid täitsa korralikud, aga täna sellest ei piisanud.”

Saaremaa alustas kohtumist bravuurikalt ja võitis avageimi 25:11. “Ju me olime aktiivsemad ja nemad olid äraootaval seisukohal,” märkis Urmas Tali, kelle sõnul võis selline kindel algus ka meestele psühholoogiliselt pisut eksitavalt mõjuda.

Saaremaa jätkas ka teises geimis domineerimist, kuid mida mäng edasi seda paremini hakkasid ka lätlased väljakul toimetama, serv muutus teravamaks ja blokk kindlamaks ning tulemuseks võõrustajate 25:21 võit. Kaks järgmist läksid aga algul Saaremaale 27:25 ja siis Lušile 26:24.

Otsustavas viiendas geimis jäi Saaremaa kaotusseisu 1:5 ja 3:10, kuid suutis siis mängu tagasi tulla ning vähendada kaotusenumbrid 10:11-le. Paraku olid lõpus võõrustajad kindlamad ja võitsid 15:11.

“Viiendas oli juba raske,” tõdes Urmas Tali, kes on Jekabpilsis varemgi pidanud tunnistama kohaliku meeskonna paremust. “Võib-olla andis tunda ka eelmise päeva raske kohtumine. Eks me oleme ka kodus teistele meeskondadele selline hull vastane ja neil on ka kodusaalis mugavam mängida. Me peame sel hooajal siin kaks korda käima.”

Resultatiivsemad olid Daniel Maciel 20, Javier Jimenez ja Beau Graham 15 ning Henri Treial 14 punktiga.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.