main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mart Toom koondise vormis. Saaremaa VK

Mart Toom koondise vormis. Saaremaa VK

Saaremaa Võrkpalliklubiga liitus Mart Toom

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
05.07.2018
07:55

Saaremaa Võrkpalliklubiga liitunud 19-aastane nurgaründaja Mart Toom loodab sel hooajal kõvasti treenida ja kogenud meeste kõrval suure arenguhüppe teha.

„Sattusin Saaremaa meeskonda nii, et Urmas Tali helistas mulle ja küsis kas ma oleks huvitatud,” rääkis oma võrkpalluri teed Põltsamaal Toivo Uusna käe all alustanud Mart Toom.

„Loomulikult olin ma huvitatud ja siis juba helistaski Hannes, kes tegi pakkumise. Kaua ei mõelnud ja otsus tuli mu peas suhteliselt kiirelt ja kindlalt, sest Saaremaa on koht, kus ma areneda tahaks.”

Mart Toomi sõnul on tema eesmärgiks teha kõva arenguhüpe ja tänu sellele võimalikult palju mänguaega võita. „Kindlasti saab raske olema, et platsile saada, kuid ega ma alla ei anna,” väljendas noor mängumees enesekindlust.

Mart Toom lisas, et on raske öelda, kus ta oma võrkpalluri teel on. „Ütleme nii, et gümnaasium on tehtud ja nüüd hakkab suurem keskendumine võrkpallile. Noortekoondised ja klassid on ka läbi, ehk siis võib öelda, et olen astumas meeste mängu,” tõdes ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.