main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Pupart

Saaremaa Võrkpalliklubiga liitus kauaaegne Eesti koondislane Keith Pupart

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
29.10.2019
15:08

Saaremaa Võrkpalliklubi on käed löönud saarlasest nurgaründaja Keith Pupartiga, kes viimased aastad mängis Prantsusmaa, Poola ja Belgia tippklubides.

“Kindlasti kulub klubile ära suurte kogemustega mängumees, kellega koos ühiselt selle hooaja eesmärkide poole liikuda,” rääkis meeskonna mänedžer Hannes Sepp. “Pupart suudab kindlasti meie servivastuvõtu oluliselt paremaks muuta  ja on väga tugev täiendus ka muude mänguelementide osas.”

Keith Pupart ütles, et sellelt hooajalt ootab ta eelkõige tiitleid. “Materjali siin võistkonnas peaks olema. Isiklikus plaanis loodan olla võistkonnale võimalikult kasulik,” rääkis nurgaründaja.

Pupart mängis viimati Eestis hooajal 2008/2009, kui esindas Selver Tallinna meeskonda. Peale seda siirdus ta Prantsusmaa kõrgliigasse, kus mängis kokku kuus hooaega esindades Rennes Volley 35 ja Arago de Sete meeskondasid. Peale seda siirdus ta Poola liigasse, kus esindas kolm aastat Lubin Cuprumi värve. Eelmisel hooajal mängis Pupart koos Andri Aganitsa ja Timo Tammemaaga Belgias, Maaseik Greenyardi meeskonnas.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.