main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Esmaspäeval tervisekontrollis. Saaremaa VK

Esmaspäeval tervisekontrollis. Saaremaa VK

Saaremaa Võrkpalliklubi tõi ameeriklase asemele ukrainlase

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
28.09.2017
16:26

Saaremaa Võrkpalliklubis testimisel olnud Will Craft saadeti koju ning tema asemel võeti 29 aastane ja 2.03 pika ukraina koondislasest keskblokeerija Kostiantyn Riabukha.

Meeskonna mänedžer Hannes Sepp ütles, et Will Craft testiperioodi ei läbinud ja samas vajas tempoosakond täiendamist. „Ukrainlaselt ootame tõhusat täiendust,“ lausus ta, lisades, et hetkel on probleeme mitme mehe vigastusega. „Kui aga kõik terveks saavad, siis võib-olla koolitame mõne noore teisele positsioonile.“

Ukrainlase lisandumisel jätkab meeskond nelja leegionäriga, lisaks veel austerlane Alexander Tusch, ning slovakid Tomaš Halanda ja Matej Hukel.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.