main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võrkpalliklubi president Toivo Alt kingib Priit Pajusaarele tänutäheks fännisalli. Irina Mägi

Võrkpalliklubi president Toivo Alt kingib Priit Pajusaarele tänutäheks fännisalli. Irina Mägi

Saaremaa võrkpalliklubi sai oma laulu

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
25.09.2018
07:35

Võitle, võitle – anna kuuma Saaremaa! Sellised sõnad pani Saaremaa võrkpalliklubi laulu refräänile kirja luuletaja Aapo Ilves, viisi lõi helilooja Priit Pajusaar ja sisse laulis legendaarne Sepo Seeman.

„Ega sellise laulu kirjutamine minule raske väljakutse ei olnud,“ rääkis Priit Pajusaar. „Võrkpall on südamelähedane ja saare mehed on mulle head sõbrad ning Urmas Talit tunnen poisikese põlvest peale.“

Priit Pajusaar on varemgi selliseid sportlikke laule kirjutanud. Aastaid tagasi valmis üks korvpalluritele ja seda kasutati päris palju. „See võrkpallilugu tuli mõnusalt ja kiirelt ning oli lõbus kirjutada,“ lausus helilooja.

Saaremaa võrkpalliklubi mänedžer Hannes Sepp ütles, et juba eelmisel aastal oli mõte, et võiks sellise loo teha. Nii võeti Jaanus Põlluääre vana tuttava Priit Pajusaarega ühendust, istuti ühiselt maha ja arutati mõtted läbi.

„Ma arvan, et kukkus välja päris hea,“ märkis Sepp. „Ühtepidi on see nagu võrkpallilaul, aga samas võib seda ka muudel võistlustel kasutada, sest ta on selline Saaremaa sõjahüüd. Ma usun, et fännid võtavad selle omaks, sest sõnad on lihtsad ja kõik kes selle looga toimetasid on oma ala professionaalid.“

Hannes Sepa sõnul ei ole ta veel mõelnud, et seoses lauluga võiks välja kujuneda mingi kindel rituaal. „Praegu veel ei ole midagi plaaninud, aga vaatame kuidas see käima läheb, sest igaljuhul ta ergutab meeskonda ja fänne, sest on selline mõnusalt rütmikas,“ lausus mänedžer.

Samas on klubi juhtidel mõtetes ka mitmed teised huvitavad plaanid, et võrkpallimängust teha üks põnev sündmus ka väljaku väliselt. „Maskoti tahaks veel ära teha. Idee on olemas, aga ei tahaks seda veel avalikustada,“ sõnas Hannes Sepp.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.