main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Helar Jalg rünnakul. Alver Kivi

Helar Jalg rünnakul. Alver Kivi

Saaremaa Võrkpalliklubi osaleb rannavolle meistrivõistlustel

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
01.06.2020
19:14

Optibet Eesti meistrivõistlustel 4 vs 4 rannavolles osalevad meistriliiga klubid ja koondise esindus. Teiste hulgas paneb palli mängu ka Saaremaa Võrkpalliklubi, vahendab volley.

  1. juunil toimuvad esmakordselt Optibet Eesti meistrivõistlused 4 vs 4 rannavõrkpallis. Ühepäevasel võistlusel osalevad meeste ja naiste saalivõrkpalli meistriliiga klubid, lisaks meeste koondise mängijatest moodustatud võistkond. Meeste poolfinaalid ja finaal on otsepildis nähtavad Postimehes.

Võistlused toimuvad Haven Kakumäe Teras Beach rannavolle väljakutel ja koroonaviirusest tingitud piirangute tõttu pealtvaatajateta.

Naiste turniiril osaleb viis Eesti meistriliiga klubide võistkonda ehk Tartu Ülikool/Bigbank, TalTech/Tradehouse, Tallinna Ülikool, Famila/Võru VK ja Audentes SG/Noortekoondis.

Meeste turniiril mängib samuti viis meistriliiga klubide võistkonda: Bigbank Tartu, Saaremaa Võrkpalliklubi, Pärnu Võrkpalliklubi, TalTech ning Selver Tallinn, neile pakub konkurentsi Eesti rahvuskoondise põhjal moodustatud võistkond. Hetkeseisuga kuuluvad koondise võistkonda Robert Täht, Oliver Venno, Kristo Kollo, Markkus Keel, Ardo Kreek ja Andri Aganits.

Mängitakse rannavõrkpalli väljakul 4 vs 4, saalivõrkpalli reeglitega.

Võistkonna suuruseks on kuni 6 mängijat (korraga väljakul vähemalt neli) ja treener.

Mängud toimuvad kahe geimivõiduni, kõik geimid mängitakse 15 punktini (2-punktilise vahega).

Naiste turniiri võitja selgub üheringilisel turniiril ehk kõik võistkonnad mängivad omavahel korra läbi.

Meeste turniiril moodustatakse kaks kolmeliikmelist alagruppi, alagruppide võitjad pääsevad otse poolfinaali. Alagruppides 2. ja 3. kohale jäänud meeskonnad mängivad omavahel veerandfinaalides, mille võitjad pääsevad samuti poolfinaali. 5.-6. koha mängu ei toimu.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.