Saaremaa Võrkpalliklubi lõpetas Soome turniiri kaotusega

Kategooriad: Võrkpall
13.09.2020
11:25

Saaremaa Võrkpalliklubi lõpetas Soomes hooajaeelse kontrollturniiri 0:3 kaotusega põhjanaabrite parimale VaLePa meeskonnale.

Turniiril, kus igas kohtumises mängitakse kolm geimi alustasid võõrustajad kindlamalt ja nad said eduseisu 5:2. Siis lõi Markkus Uuskari kolm serviässa järjest ja mäng oli tasakaalus seisuni 12:12. Seejärel sai VaLePa taas ette 21:17, kuid saarlased polnud murtud. Keith Puparti serviässast mängiti välja viik 22:22, kuid lõpp siiski soomlastele ja võit 25:23 neile.

Teises geimis Saaremaa jaoks midagi head ei olnud. Kiirelt jäädi kaotusseisu 2:7 ja 13:18 ning geim VaLePa-le 25:18. Kolmandat alustati aga hästi ja viiginumbrid püsisid seisuni 13:13, siis aga võtsid võõrustajad võiduga 25:19 oma.

Meeskonna kapten Keith Puparti sõnul näitas mäng, et kui tegutseda rahulikult ja külma peaga on võimalik VaLePa-ga mängida. „Millegipärast jäime kinni,“ tõdes ta, lisades, et kokkuvõttes tuli turniir kasuks.

„Muidugi tuleb veel kõigega tööd teha ja pole selliseid elemente, mida lihvima ei pea. Positiivse võtame kaasa, negatiivse jätame seljataha ja teeme tööd edasi.“