main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Punkt on teenitud. Irina Mägi

Punkt on teenitud. Irina Mägi

Saaremaa Võrkpalliklubi Limbažile sõnaõigust ei andnud

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
04.12.2019
20:59

Credit24 võrkpalliliigas OC Limbaži/MSG meeskonda võõrustanud Saaremaa Võrkpalliklubi külalistele sõnaõigust ei andnud ja võitis kindlalt 3:0.

Kuressaare spordihoones mängitud kohtumises mitmele põhimehele puhkust andnud peatreener Urmas Tali sats hoidis mängu oma kontrolli all ning võitis geimid 25:22, 25:17 ja 25:19. Parimatena tõid Markus Uuskari 17 ja Harri Palmar 10 punkti.

“Selliseid mänge peab ka mängima ja ega midagi pole teha, ükskõik kes seal väljaku peal on,” tõdes Urmas Tali. “Vastane pole küll sellisest puust, et üldse millegiga hakkama ei saa. Kui oma asjad kontrolli all hoida, siis ei lähe nii ärevaks.”

Urmas Tali sõnul oli kokkuvõttes nii nagu oli plaanis. Ta jagas meeste vahel mänguaega, mõni sai rohkem ja mõni vähem. “Laupäevaks usun, et oleme kõik jälle valmis Jekabpilsiga mängima. Peamine, et saime elu ja tervisega minema ning homme on jälle uus päev,” tõdes peatreener.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.