main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Meeskond võib rõõmustada, jätkatakse võidukursil. Irina Mägi

Meeskond võib rõõmustada, jätkatakse võidukursil. Irina Mägi

Saaremaa Võrkpalliklubi Läti turnee algas Limbažis raske võiduga

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
18.10.2019
20:51

Credit24 võrkpalliliigas oli Saaremaa VK võõrsil OC Limbaži/MSG vastu rongi alla jäämas, kuid lõpuks tuldi 0:2 kaotusseisust välja ja kohtumine võideti.

“Eks me ise tegime selle mängu enda jaoks raskeks, aga ka vastane oli ootamatult heas hoos,” tõdes peatreener Urmas Tali. “Nad said kahes esimeses geimis korra initsiatiivi ja kujunes keeruliseks. Aga pika sõidu peale bussist saali mängule tulles nii kipub ikka juhtuma.”

Saaremaa lasi võõrustajatel võtta kohe avageimis initsiatiivi kui jäi kaotusseisu 3:7 ja kontrolli mängu üle enam ei saanudki kaotades 23:25. Teise geimi alguses jagus tasavägist mängu seisuni 6:6, siis sai Saaremaa ette 12:9 ja 22:17 ning tundus, et kõik läheb õiges suunas. Paraku tegid võõrustajad siis 6:0 spurdi, asusid juhtima 23:22 ja võitsid 25:23.

Urmas Tali tõi sidemängija positsioonile Reto Giegeri asemel Artis Caicsi ja vastasele ei antud võimalus. Kiiresti mängiti end 5:1 ja 17:7 eduseisu ning võit vormistati numbritega 25:14. Neljas geim võideti 25:22 ja viies 15:13, matšpalli lõi Henri Treial.

“Nad hakkasid ise servil eksima, see jäi neil nõrgemaks ja me hakkasime ka planeerivat paremini kätte saama,” rääkis Tali, lisades, et viies geim on alati pisut loterii. “Aga saalis oli rahvast palju ja ventilatsioon ei töötanud nii nagu peaks. See tegi põranda libedaks, oli mängijatele koguni ohtlik ja ka see jättis mängu oma jälje.”

Resultatiivsemad olid Daniel Maciel 20 ning Javier Jimenez 15 ja Beau Graham 15 punktiga.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.