main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Alexander Tusch tõstmas. Alver Kivi

Alexander Tusch tõstmas. Alver Kivi

Saaremaa VK võõrustab gigantide lahingus Tartut

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
15.11.2017
08:11

Saaremaa Võrkpalliklubi kohtub neljapäeva õhtul Kuressaare spordihoones Credit24 võrkpalliliiga kahe suurima eelarvega klubide duellis BIGBANK Tartuga.

Kui väljakul saavad kokku liiga kaks suurima eelarvega klubi, heade mängijate ja tasemel leegionäridega meeskonnad, siis on põhjust oodata tõsist ja tasavägist vastasseisu, kus kumbki pool on orienteeritud võidule.

Saaremaa VK peatreener Urmas Tali tõdeb, et raha ei mängi, mängivad ikkagi mehed väljakul. „Meie jaoks on ühest küljest keeruline, teisest küljest huvitav, kuidas nad oma 208-sentimeetrise austraallase Samuel Joseph Walkeriga toimetama hakkavad ja kuidas meie temaga hakkama saame,“ lausus ta.

BIGBANK Tartu peatreener Oliver Lüütsepp märkis, et kindlasti on oodata väga huvitavat ja heal tasemel võrkpallimängu. „Saaremaa on väga hea võistkond ja ega me isegi ei taha kehvemad olla,“ tunnistas ta.

„Hooaja eel oleme mänginud treeningmänge ja meil on oma videoanalüüs nende mängudest tehtud. Saaremaal on igal positsioonil väga head mängijad ja peab jälgima, kes just selles mängus hakkab raskust kandma. Aga nad on võimelised igast positsioonist suruma.“

Urmas Tali sõnul saab võitja selgitamisel määravaks see kuidas mängitakse 20 punkti pealt edasi. „Võib ka olla nii, et keegi saab geimi algul kahe-kolme punktilise edu ja hoiab seda lõpuni. Eelkõige tuleb vaadata, mida vastane teeb ja siis püüda ise hakkama saada,“ märkis ta.

Oliver Lüütsepa hinnangul saavad võitja selgitamisel määravaks pisiasjad ja võib tulla väga tasavägine mäng, aga kui kellelgi on väga hea päev võib üks pool ka väga otsustavalt ära võita. „Saaremaa on kindlasti kodus favoriit, aga me ei tule saarele, et mäng lihtsalt ära mängida. Meil on kindlasti omad soovid võita,“ märkis ta.

 

 

 

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.