main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaremaa VK mängib veerandfinaalis Tallinna Ülikooliga

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
05.10.2020
17:45

Võrkpalli Aadu Luukase karikavõistlustel on selgunud viimane veerandfinalist, kui ainsas eelringi paaris olid vastamisi kaks esiliigaklubi Tallinna Ülikool ja Eesti Maaülikool. Edu saatis Tallinna Ülikooli, kes läheb veerandfinaalis kokku Saaremaa Võrkpalliklubiga, vahendab volley.

Meeskondi osaleb sel aastal Aadu Luukase karikavõistlustel üheksa: meistriliiga klubidest teevad kaasa tiitlikaitsja Bigbank Tartu, Saaremaa Võrkpalliklubi, Pärnu Võrkpalliklubi, TalTech, Selver Tallinn ning esiliigast Viljandi Võrkpalliklubi, LotusTimber/Neemeco, Tallinna Ülikool ja Eesti Maaülikool.

2019. aasta karikavõistluste finalistid ehk Bigbank Tartu ja Saaremaa VK alustavad veerandfinaalidest ja loositi tabeli erinevatele pooltele (kohad 1 ja 2). Ülejäänud meistriliiga klubid alustavad samuti veerandfinaalidest ja loositi kohtadele 3 kuni 5. Kõik ülejäänud Eesti karikavõistlustele registreerunud võistkonnad loositi tabelisse kohtadele alates 6.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.