main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaremaa VK asemel mängib CEV Challenge Cupil TalTech

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
20.11.2021
09:25

Eesti Võrkpalliliit edastas Euroopa Võrkpalliliidule (CEV) taotluse, et raskustesse sattunud Saaremaa Võrkpalliklubi asemel saaks CEV Challenge Cupil mängida TalTech.

Et Saaremaa ei suutnud õigeks ajaks mängijate nimelist ülesandmist ära teha, ei saanud CEV ka Saaremaad võistlema lubada.

Saaremaa klubi pöördus seejärel Eesti Võrkpalliliidu poole sooviga loovutada oma koht TalTechi meeskonnale. EVF edastas soovi Euroopa alaliidule, kes määras TalTechile tähtaja tehniliste nõuete täitmiseks. TalTech täitis need ja sai seejärel loa Challenge Cupi 1/16-finaalis mängimiseks.

Mõlemad 1/16-finaali kohtumised peetakse klubide kokkuleppel Taanis vastavalt 30. novembril ja 1. detsembril.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.