main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Täna said rohkem mänguaega Aleksander Eerma ja Markus Veltson. Alver Kivi

Täna said rohkem mänguaega Aleksander Eerma ja Markus Veltson. Alver Kivi

Saaremaa VK alustas karikasarja kindla võiduga

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
08.10.2017
18:48

Eesti võrkpalli karikavõistluste esimese ringi avakohtumises alistas Saaremaa Võrkpalliklubi kindlalt 3:0 esiliigas mängiva EMÜ.

Kuressaare spordihoones mängitud kohtumises võitis Saaremaa VK kindlalt esimese ja kolmanda geimi vastavalt 25:15 ja 25:9, kuid pidi pingutama teises, mis võideti 25:21. “Selles mängus oli meie peamine eesmärk mängida kontsentreeritult ja teises geimis oli meil sellega pisut probleeme,” tõdes meeskonna kapten Siim Põlluäär.

“Meie eesmärk on kindlasti karikavõit ja esimene samm selles suunas on nüüd tehtud. Meil on potentsiaal selle võistluse võitmiseks olemas.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.