main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Marden Muuk Rootsis Lidingöloppetil. Mait Kadarpik

Marden Muuk Rootsis Lidingöloppetil. Mait Kadarpik

Saaremaa valla sporditööspetsialistiks valiti Marden Muuk

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
05.01.2018
17:35

Veebruarist asub Saaremaa vallavalitsuse sporditöö spetsialistina tööle hetkel Tallinnas elav Marden Muuk, kes on ise mitmetel siinsetel spordivõistlustel kaasa teinud.

„Minu vanaisa ja vanaema on Pöidelt ja sellepärast siia poole tõmbas ka,“ rääkis Marden Muuk, lisades, et mõne asjaga on nii, et see saab omasemaks ja Saaremaa on tema jaoks olnud läbi vanavanemate pigem kodu.

Spordiga on Marden Muuk sina peal tegeledes erinevate vastupidavus aladega. Üks tähtsamaid on tema jaoks triatlon, kuid nii kõvaks meheks kui on Villu Vakra mees end ei pea. Veel on ta jooksnud läbi mõlemad Ultima Thule maratonid ja paar korda üle Väikese väina ujunud.

„Saaremaa spordieluga olen kursis päris hästi ja number üks on kindlasti hetkel Ott Tänak,“ märkis ta. „Aga tööle asudes on esimese asjana tähtis aru saada ja analüüsida, mis praegu on tehtud. Eks see esimene aasta saab meil olema igas valdkonnas natukene huvitav ja uus, asjad on vaja kõik paika panna ja saada ülevaade, kus on mida võimalik paremaks teha ja asju optimeerida.“

Marden Muuk on lõpetanud Tallinna ülikooli rekreatsioonikorralduse alal ja hetkel õpib Tartu ülikooli magistrantuuris kultuuri korraldamist.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.