main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Jimenezsigned

Saaremaa tõi meeskonda Kuuba koondislase

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
07.08.2019
11:37

Saaremaa Võrkpalliklubi lõpetas oma meeskonna komplekteerimise ja viimaseks liitujaks on Kuuba 198 cm pikkune ja 29 aastane nurgaründaja Javier Jimenez.

Javier Jimenez on Kuuba koondist esindanud 6 aastat ja mänginud seal 107 mängu. 2016. aasta Rio olümpial oli Javier koondise kapten. Lisaks kodumaisele liigale on ta mänginud veel kõrgliigades Argentiinas, Kreekas (Paok Salonik, kus ta valiti 2014.-2015. aastal ka liiga kõige väärtuslikumaks mängijaks) ja Itaalias (Molfeta).

Javier Jimenez ütles, et valis Saaremaa tänu Eesti koondise treener Georghe Cretule, kes rääkis klubi kohta positiivset ja julgustas liituma. “Eesti koondise vastu olen ma varem mänginud ja eestlased jätsid mulle väga positiivse mulje,” lausus ta.

Isiklikud eesmärgid on Javier Jimenezel kõrged. “See hooaeg ei ole selles osas erinev. Soovin aidata meeskonda maksimaalselt nii mänguliselt, kui emotsionaalselt ja saavutada klubi seatud eesmärgid,” märkis nurgaründaja.

“Minu filosoofia võrkpallurina on, et parim viis meeskonda aidata on olla väljakul agressiivne ja võidelda. Ja ma usun, et minu tugevuseks on mitmekülgsus rünnakul.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.