main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võidukas meeskond. Saaremaa Tenniseklubi

Saaremaa tennisistid olid võidukad Eesti klubide karikavõistlustel

Kategooriad: Tennis
Autor: Alver Kivi
17.09.2023
08:29

Saaremaa tenniseklubi mehed suutsid võita Eesti Esiliiga, alistades finaalis Tallinna klubi TC2000 tulemusega 3:1.

Esireketite matsis alistas Kert Kilumets väga raskes mängus Christopher Robin Klettenbergi tulemusega 4:6, 6:3, 10:0. Teisel laual vormistas kindla võidu Priit Suluste Markus Valtsoni vastu 6:1, 6:3.

Kolmandal laual kaotas Saaremaa eest mängiv Ronan Vahtras Carl Bret Parkole 2:6, 7:6(4), 8:10. Neljandal laual vormistas saarlastele kindla võidu Frederick Karma, kes alistas oma vastase Karl Vuuki 6:2, 6:0.

Seega pääseb Saaremaa 2024 aasta hooajaks E Liigasse, kus osalevad Eesti neli parimat klubi.

Saaremaa Tennisklubi on varasemalt ka mitmel hooajal E- Liigas võistelnud ja 2019. hooajal tulnud ka Eesti klubide meistriks.

Saaremaa Tenniseklubi noored olid võidukad ka noorte Klubide karikavõistlustel. Noorte võistkond koosseisus Robin Luik, Gerret Salong ja Rasmus Ink võitsid finaalkohtumises Tallinki Tennisklubi otsustavas paarimängus. Lõpptulemus Saaremaale 2:1.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.