main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaremaa Tantsutüdrukud kutsuvad liituma!

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
09.09.2021
09:00

Oma viiendat hooaega alustavad Saaremaa Tantsutüdrukud ootavad osalema oma auditionil, kus komplekteeritakse juuniorite- ja esindustiim uueks hooajaks.

Esindustiim (16+) treeneriteks on Anita Mäetalu ja Heleri Soe, juuniorid (12-15) treeneriks on Karolin Aksalu. Üritus toimub Kuressaare Täiskasvanute gümnaasiumi võimlas laupäeval algusega kell 12. Ühiselt õpitakse lühike tantsukava ning tehakse koos akrobaatikat.

Registreeri end nime ja vanusega saaremaatantsutüdrukud@gmail.com

Oluline: tulenevalt valitsuse poolt kehtestatud piirangutest, tuleb 18-aastastel ja vanematel inimestel esitada sissepääsuks üks järgmistest tõenditest:

  1. COVID-19 vaktsineerimiskuuri läbimise tõend
  2. COVID-19 läbipõdemise tõend
  3. Kuni 72 tundi enne üritusele sisenemist teostatud PCR test (negatiivne)

Kohtumiseni!

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.