main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võitja on Karola Soe. Alver Kivi

Võitja on Karola Soe. Alver Kivi

Saaremaa talvise golfikarika võitis Karola Soe

Kategooriad: golf
Autor: Alver Kivi
25.01.2020
19:31

25. jaanuaril oli Kuressaares ilus päikesepaisteline ilm, sooja lausa 8 kraadi. Saare Golfi väljakul ei laskund golfimängijad kena võimlaust mööda ja pidasid maha ühe ilusa meeleoluka, võib öelda isegi ajaloolise võistluse, vahendab Saare Golf.

Kogu selle aasta on lasknud ilm väljakul golfi mängida ning paistab, et sellel aastal ei tulegi golfi hooajale talve pausi sisse. Võistluse võitis Karola Soe tulemusega 66 lööki. Võistkondlikus arvestuses tulid esikohale võistkond koosseisus Karola Soe, Robert Pajussaar ja Hans Teiv tulemusega 130 lööki.

Järgmine golfivõistlus on planeeritud 1. veebruarile ning siis mängitakse esmakordselt Saaremaa Golfiklubide talvistele meistritiitlitele.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.