main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaremaa ralli korraldajad ooterežiimil

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
18.04.2020
08:53

Koroonaviirusest tulenevate piirangute ja olukorra ebastabiilsuse tõttu otsustas Eesti Autospordi Liit koostöös alakomiteedega edasi lükata või ära jätta kõik maikuusse planeeritud autospordivõistlused ja treeningkogunemised. Sündmuste arengut jälgivad ka Saaremaa ralli korraldajad.

MTÜ Saaremaa Ralli juhatuse liige Ivo Uustulnd ei osanud oktoobri teisele nädalavahetusele planeeritud 53. Saaremaa ralli toimumise kohta mitte midagi öelda. „Vaatame mis saab, sest olukord on keeruline,“ rääkis ta.

„Võib-olla saabub lõplik lahendus alles augustis. Tegelikult läheb ju hullemaks ka majanduses ja keegi ei oska täna öelda, millised saavad olema meie toetajate võimalused. Kohti kuhu raha vaja läheb saab olema ilmselt palju.“

EAL ja alakomiteed paluvad võistlejatelt mõistvat suhtumist ning soovitavad rangelt jälgida Tervisameti ettekirjutusi. „Usume, et autospordi tegus ja nutikas kogukond kasutab sunnitud võistluspausi targalt, valmistab ette võistlustehnikat ja lihvib enda füüsilist vormi olemaks tagasi stardirivis tugevamana, kui kunagi varem,“ edestatakse sõnumis.

„Loodame peatset olukorra paranemist ja piirangute leevenemist, et esimesel võimalusel jätkata võistluste ning treeningkogunemiste läbiviimist. Teavitame nii võistluste korraldajaid kui võistlejaid võimalikest arengutest jooksvalt.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.