main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Meeskonnal on juba uus eesmärk. Allan Mehik

Meeskonnal on juba uus eesmärk. Allan Mehik

Saaremaa peab poolfinaali jõudmiseks alistama Amber-Arlanga

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
06.04.2021
09:24

Võrkpalli Credit24 Meistriliiga veerandfinaalis kohtub Saaremaa Võrkpalliklubi põhiturniiril kaheksanda koha saanud Gargždai Amber-Arlanga meeskonnaga, poolfinaali pääsuks on vaja kahte võitu.

„Balti liigas on kindel plaan võita,“ rääkis Saaremaa VK peatreener Ioannis Kalmazidis, lisades, et samas peab olema ka realist ja lähtuma faktidest. „See on võimalik, sest oleme tänavu võitnud kõiki oma vastaseid, aga vastased on võitnud ka meid. Aga Final Fouri jõudmiseks peame esmalt võitma leedukad.“

Esimene vastasseis toimub kolmapäeval Klaipedas ja kordusmäng on laupäeval Kuressaares. Vajadusel mängitakse ka kolmas kohtumine Saaremaa koduväljakul. „See saab olema keeruline seeria,“ tõdes Ioannis Kalmazidis.

„Kuigi Amber-Arlanga ei saanud kokkuvõttes palju võite on nad kodus näidanud head mängu ja neil on hea meeskond. Peame mängima nende vastu hästi, sest kõik võib juhtuda, eriti pärast pikka reisi.“

Samas läheb Saaremaa seeriale vastu ikkagi favoriidina ja alla jäämine Klaipeda meeskonnale oleks üllatus. See võib aga tähendada, et meie mehed on mõtetega juba Kuressaares mängitava Final Fouri juures. „Selline mõtlemine on ohtlik ja peame keskenduma igale mängule,“ märkis Ioannis Kalmazidis.

Kuigi Eesti meistrivõistluste esimeses finaalmängus hüppeliigest vigastanud diagonaalründaja Hindrek Pulk tegi teises mängus soojenduse kaasa ta mängus ikkagi ei osalenud. Nii on jätkuvalt ka küsimärk tema mängimises leedukate vastu. „Kolmapäeval Hindrel ilmselt veel ei mängi, aga laupäeval kodus loodan, et ta on juba mänguks valmis,“ oli Ioannis Kalmazidis ühe oma liidri tervise osas optimistlik.

Credit24 Meistriliiga veerandfinaalides kohtuvad omavahel põhiturniiri 1. ja 8. koha saanud meeskonnad, 2. ja 7., 3. ja 6. ning 4. ja 5. koha saanud meeskonnad. Mängitakse kahe võiduni. Publikut saali ei lubata.

Credit24 Meistriliiga veerandfinaalid: Saaremaa Võrkpalliklubi – Gargždai Amber-Arlanga, Selver Tallinn – TalTech, Bigbank Tartu – Pärnu Võrkpalliklubi, RTU/Robežsardze/Jurmala – SK Jekabpilsi Luši.

Nelja klubi osalusel peetav finaalturniir toimub põhiturniiri võitja Saaremaa VK kodusaalis 16.-17. aprillil.

Põhiturniiri lõplik tabeliseis:

  1. Saaremaa Võrkpalliklubi (33 punkti)
  2. Selver Tallinn (28 punkti)
  3. Bigbank Tartu (27 punkti)
  4. RTU/Robežsardze/Jurmala (22 punkti)
  5. SK Jekabpilsi Luši (20 punkti)
  6. Pärnu Võrkpalliklubi (20 punkti)
  7. TalTech (14 punkti)
  8. Gargždai Amber-Arlanga (4 punkti)
FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.