main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Neiud (vasakult) Krislin Niit, Stella Getreu, Kristiin Aksalu. Gunnar Usin

Neiud (vasakult) Krislin Niit, Stella Getreu, Kristiin Aksalu. Gunnar Usin

Saaremaa parimad pinksinoored on Krislin Niit ja Ekke Jaak Valge

Kategooriad: Lauatennis
Autor: Alver Kivi
07.10.2020
08:20

Kuressaare lauatenniseklubi Tops lahtiste Maiturniiride sari jätkus traditsiooniliste noorte U19 turniiridega. 

XXIII LTK Tops lahtise Maiturniiri U19 noormeestele võitis Saaremaa ühisgümnaasiumi gümnasist Ekke Jaak Valge. Väga lähedal oli võidule Kuressaare gümnaasiumi noormees Markos Pukk, kellel oli esikohamängus Valge vastu seisul 2:0 ja 10:8 kasutada kaks matšpalli, kuid just sellel hetkel võttis mäng teise pöörde. Kolmanda koha teenis kindlat kaitsemängu näidanud Roland Kaus (KG). Kõik noormehed on LTK Tops kasvandikud

XXIII LTK Tops lahtise Maiturniiri U19 neidudele võitis Krislin Niit, teise koha sai Stella Getreu ja kolmanda Kristiin Aksalu (kõik KG ja LTK Tops).

LTK Tops

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.