main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Janek Saar mänguhoos. Alver Kivi

Janek Saar mänguhoos. Alver Kivi

Saaremaa lauatennisistid hakkavad mängima esiliigas

Kategooriad: Lauatennis
Autor: Alver Kivi
25.07.2019
08:59

Kevadel Keila Pinksiprofi võistkonnaga Eesti lauatennise meistrivõistluste teise liiga võitnud Janek Saar, Taivo Esko ja Sven Issajev otsustasid jätkata nüüd oma esindusega aste kõrgemal, ehk esiliigas.

“Kas siis Kuressaare või Saaremaa võistkonnana, sõltub sellest kumba vald soovib,” rääkis meie esireket Janek Saar. “Kui muidu alustatakse uue võistkonnana viiendast liigast, siis meie oleme selle esiliiga koha endale varem välja võidelnud, lihtsalt saime selle õiguse Keila käest endale. Meiega koos hakkavad veel mängima Ari Koskinen Soomest ja Keila mees Urmas Sinisalu.”

Liigas mängib kaheksa meeskonda. Hooaja põhiturniiril saab iga võistkond mängida neli turniiri, kui on üleminekumängud, siis on viies võistluspäev veel. Sel hooajal Saaremaal ei mängita, kuna arengud ja võimalused olid lahtised, siis vastavat taotlust ka ei esitatud ja nii on mängupaigad mandrimaal.

“Eesmärk on püsima jääda ja kõrgemale pole mõtet pürgida, sest seal mängivad juba professionaalid, kellega pole võimalik konkureerida,” tõdes Janek Saar, lisades, et seal on võistkondadesse mängijaid välismaalt sisse ostetud. “Kolme hulka saamine on eesmärk ja see oleks super, kuue hulgas oleks rahuldav, sest alla selle kukuks juba allapoole.”

Avaetapp mängitakse 13. oktoobril ja septembris hakkavad ka ettevalmistavad treeningud.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.