main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mäng Jekabpils Lušiga. Irina Mägi

Mäng Jekabpils Lušiga. Irina Mägi

Saaremaa läheb veerandfinaalis vastamisi Jekabpils Lušiga

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
18.02.2019
16:54

Credit24 võrkpalliliigas algavad sel nädalal veerandfinaalid ja Saaremaa VK vastane on Jekabpils Luši, keda põhiturniiril kaks korda võideti.

„Meil polnud valikut ja meile mängiti see vastane,“ vihjas peatreener Urmas Tali Selver Tallinna ootamatule kaotusele Rakvere Võrkpalliklubi vastu. „Aga play off on play off ja kaks võitu on vaja kätte saada. Saab näha kuidas kellelgi vorm on ja mis meestega keegi mängib, aga siin pole üllatada enam midagi. Kaalul on rohkem kui elu ja tagasi pole enam midagi hoida.“

Jekabpils Luši on Läti karikavõitja, kellega Saaremaa on tänavu ilusti hakkama saanud. Esimene kohtumine mängitakse neljapäeval Lätis ja korduskohtumine laupäeval Kuressaares, vajadusel ollakse samas uuesti vastamisi pühapäeval.

„Ees on pikk reis ja peame laupäevaks sellest kuidagi taastuma,“ märkis Urmas Tali. „Mehed on enam-vähem konditsioonis kuigi nädalavahetus jäi meil vahele ja mängupaus on olnud pikk. Aga trenni sai piisavalt tehtud ja ei ole siin hullu midagi.“

Juba sel nädalal kohtuvad põhiturniiril üldarvestuses kohtadele 1.-8. tulnud võistkonnad vastavalt: 1. vs 8., 2. vs 7., 3. vs 6. ja 4. vs 5., kusjuures teine ja vajadusel kolmas mäng on kõrgema asetusega võistkonna kodus. Veerandfinaalide kuupäevad on 21. veebruar, 23. veebruar ja vajadusel 24. veebruar. Finaalturniir mängitakse 1. ja 2. märtsil Tartus.

Teised veerandfinaalide paarid: Bigbank Tartu – TalTech, RTU/Robežsardze – Rakvere VK, Pärnu VK – Selver Tallinn.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.