main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaremaa judokate fiasko Tartus

Kategooriad: Judo
Autor: Alver Kivi
28.11.2016
08:45

Eesti Spordiliit ja judoklubi DO viisid 19. novembril Tartus A.Le Coqi spordihoones läbi Karl Keeraku memoriaalturniiri laste judopäeva.

Kohal oli 278 sportlast. Suurema osa võistlejatest moodustasid naaberriikide judokad. Saaremaa Spordikooli esindasid seekord viis poissi, kelledest ükski ei jõudnud medalini.

Meie kõige staažikam poiss Erik Kristo Kremm langes kahe kaotusega välja. Ramon Mägi suutis küll pärast esimest kaotust ühe vastase võita, kuid langes siis järgmise kaotusega välja.

Aleksander Väin langes välja ühe kaotusega, sest tema vastane kaotas ise järgmised matšid. Robin Pruunlep oli esimest korda suurtel võistlustel, Romet Raad pidi aga võistlema enesest kolm aastat vanematega ja nende poiste kaotused olid loogilised. Ees ootavad uued turniirid. Püüame oma tulemusi seal parandada.

Olev Väin

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.