main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Edukas võistkond. www.saaremaajk.ee

Edukas võistkond. www.saaremaajk.ee

Saaremaa JK aameraaS noortelt tubli tulemus Raplast

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
19.01.2015
08:58

Raplas Sadolin spordihallis toimunud Raplamaa Saalikarikad 2015 saavutas Saaremaa JK aameraaS 2002. aastal sündinud poiste seas igati tubli  kolmanda koha.

Viiest mängust suudeti võita kolm Pärnu Kalev/PJK II 3:0, Raplamaa Punased 3:2 ja Läänemaa JK 6:3, viigistati 3:3 turniiri võitja Raplamaa Kollastega, jäädes kiirelt küll 0:2 taha ning kaotati üks kohtumine, olles veel 50 sekundit enne lõpuvilet 2:1 juhtimas Pärnu Kalev/PJK I 2:3. Turniiri parimaks mängijaks tunnistati Kevin Pärn (Saaremaa JK aameraaS)

Peatreener Andre Anis lausus: „Rõõmu tegi poiste hingestatud mäng kaitses, kuid ründes on veel teatud puudujääke. Taktikast peeti üldjuhul kinni ja väljakul tehti õigeid asju. Kokkuvõttes võib mängupildiga rahule jääda.“

www.saaremaajk.ee

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.