main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mehed mängus. Saaremaa Võrkpalli Liit

Mehed mängus. Saaremaa Võrkpalli Liit

Saaremaa jätkas esiliigas võidukalt

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
15.11.2020
19:37

Eesti meeste võrkpallimeistrivõistluste esiliigas sai Saaremaa teise võidu järjest, kui võõrsil alistati EstNor Kiili meeskond 3:1 (-17, 21, 20, 18).

Meeskonna kapten Sander Talistu selle nädalavahetuse mängudest: “Eile noorte vastu oli meil väga tasavägine mäng, mida tegelikult näitab ka max 5 mängitud geimi. Eriti kindlalt mängisime nii esimeses kui viiendas geimis, kus kõik töötas nii nagu peab. Püüdsime vastaseid suruda oma serviga, mis kohati õnnestus, ent sisse libises kahjuks ka üpriski palju servivigu (10 ässa vs 13 errorit). Õnneks vastane eksis servil veelgi rohkem.

Tänasele mängule läksime vastu eilsete heade emotsioonide pealt, kuid kahjuks esimeses geimis lonkas koostöö tugevalt sidemängija ning kõikide ülejäänude vahel. Seda üllatavam on ka meie endi jaoks, et suutsime selle seljatada ning kõik ülejäänud geimid vastaseid võita suhteliselt kindlalt. Tänase mängu võti on kindlasti servi vastuvõtt, kus meie noor mängumees Gerdo Pool jäi totaalse kahuritule alla, aga tema vastuvõtt oli lausa 63%, mille najalt sai korralikult üles ehitada kogu ülejäänud mängu.”

Saaremaa Võrkpalli Liit

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.