main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Keith Pupart ja Javier Jimenez enne mängu. Irina Mägi

Keith Pupart ja Javier Jimenez enne mängu. Irina Mägi

Saaremaa ei jätnud Biolarsile mingit võimalust

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
10.11.2019
19:08

Credit24 võrkpalliliiga kohtumises valitses Saaremaa Võrkpalliklubi  kodus mängd Jelgava Biolarsi vastu täielikult ja võttis kindla 3:0 võidu.

Ilma oma liidri Karlis Levinskiseta Kuressaarde tulnud Biolarsi vastu võitis paljudele meestele mänguaega andnud Saaremaa geimid 25:17, 25:10 ja 25:15. “Nende mängus andis kindlasti tunda, et diagonaal oli puudu,” märkis peatreener Urmas Tali.

“Konkreetset eesmärki täna polnud. Vahetasime sidemängijat ja proovisime teistmoodi rünnakut üles ehitada, tempod said rohkem võimalusi ja saadi hakkama. Suures plaanis oli kõik hästi.”

Urmas Tali sõnul suutis meeskond end nädalavahetusel lätlaste vastu korralikult häälestada, mängida stabiilselt ja suuri ära kukkumisi ei olnud. “Tehnilisi elemente ja üksikuid asju mida oleks saanud paremini teha kindlasti on,” lausus ta.

Meeskonnas debüteerinud Keith Puparti hinnangul on positiivne, et võideti ja see on esmatähtis. “Oleme nüüd kaks nädalat koos harjutanud ja ilmselgelt pean ma ennast sellesse võistkonda integreerima ning parandamise ruumi on kõvasti,” leidis 5 punkti toonud nurgaründaja. “Sidemängijad on minu jaoks kaks erineva käekirjaga meest ja eks pean nendega trennis koostööd lihvima ning saab kindlasti paremini. Aga loodan, et olen toonud positiivse energia. Me ei mängi veel täiuslikku võrkpalli ja annab veel kindlasti juurde panna.”

Saarlaste resultatiivsemad olid Daniel Maciel 15, Rauno Tamme 10, Graham Beau James 8 ja Henri Treial 7 punktiga.

Liiga liidrina jätkab 20 punktiga BIGBANK Tartu, Saaremaal on teisena 19, Jekabpils Lušil kolmandana18, Selveril neljandana 12 ja Pärnul viiendana 12 punkti. “Kui vaadata põhiturniiri, siis on meil BIGBANK’ga kaks mängu kodu, Lušiga kaks Jekabpilsis ja üks siin,” rääkis Urmas Tali.

“Eks saab otsustavaks, kes end kodus ja võõrsil suudab maksma panna. Jekabpilsis pole kerge mängida, seal on kõva publik kogu aeg ning ega Pärnul ja Selveril pole palju puudu. Punktivahed pole ju suured, kaks ringi on mängida ja kõik võib veel muutuda.”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.