main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saare Ratsakeskuse sportlased võistlustules

Kategooriad: Ratsutamine
Autor: Alver Kivi
13.06.2022
12:20

Kui eelmisel nädalal võistles Jaagup Kallas hobusel Konfloria de Luna edukalt Rootsis Strömsholmis rahvusvahelises 2*-S klassi kolmevõistlusel, saavutades teise koha ja täites noorhobuste MM-i kvalifikatsiooninormi, siis sel nädalavahetusel oli võistlustules kaks klubi sportlast.

Jaqueline Putnik hobusel Heliodoro võistles takistussõidus Sentower Parkis Belgias CSI1* tasemel saavutades igal võistluspäeval auhinnaväärilise tulemuse. 110 cm- 2, 110 cm- 12. ja 115 cm- 8. koht. Samal ajal Võistles Jaagup Midnight Ladyga Olustvere kolmevõistlusel, kus saavutati teine koht.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.