Maakonna naiste kergejõustiku edetabelisse 2018 kuuluvad sportlased, kellel on Saaremaa sissekirjutus.
100 m
13,79 U20 Kärt Õunapuu OG 02.06 Kuressaare
13,6 U16 Eliise-Maria Trei KG 01.06 Kuressaare
13,7 U16 Lehte Lehtjõe OG 01.06 Kuressaare
14,3 U16 Annika Kuuskor Kärla PK 01.06 Kuressaare
14,4 U16 Kristiin Nelis SÜG 01.06 Kuressaare
14,66 U14 Emma Sagor Mustjala LPK 03.07 Pärnu
14,77 U14 Senta Koplimäe KG 03.07 Pärnu
14,6 U16 Riin Suuster KG 01.06 Kuressaare
14,7 U16 Kertlyn Kiil KG 01.06 Kuressaare
15,04 U18 Helena Aavik Salme PK 02.06 Kuressaare
13,0 # U20 Kärt Õunapuu OG 19.08 Kärdla
14,4 # Kateriin Kuusk Leisi 26.05 Kuressaare
200 m
26,68 U18 Marilis Remmel SÜG 14.08 Rakvere
31,05 U14 Senta Koplimäe KG 18.07 Valga
400 m
1.07,83 U14 Õnnely Rahu Leisi KK 02.06 Kuressaare
1.10,49 Marit Berendson Spordikomitee 02.06 Kuressaare
1.15,55 U18 Eva Sagor Mustjala LPK 02.06 Kuressaare
1.16,46 U18 Helena Aavik Salme PK 02.06 Kuressaare
1.16,88 U14 Senta Koplimäe KG 17.07 Valga
800 m
2.25,58 Hannagret Luks SK Sinimäe 29.06 Rakvere
2.31,08 U14 Õnnely Rahu Leisi KK 26.05 Kuressaare
2.34,59 U18 Marilis Remmel SÜG 15.08 Rakvere
2.36,84 Liliana Torn Täppsportlased MTÜ27.06 Kohila
2.38,02 U18 Erika Filippov Salme PK 26.05 Kuressaare
2.40,02 U18 Luise Vevers SÜG 26.05 Kuressaare
2.41,5 U16 Eliise-Maria Trei KG 01.06 Kuressaare
2.42,71 U20 Elo Nõmm SÜG 16.05 Rakvere
2.42,79 U14 Lota Sagor SÜG 16.05 Rakvere
2.47,3 U16 Lisett Alt Tornimäe PK 01.06 Kuressaare
2.49,6 U14 Meribel Remmel SÜG 01.06 Kuressaare
1000 m
3.09,84 Hannagret Luks SK Sinimäe 13.06 Kohila
3.12,58 U14 Õnnely Rahu Leisi KK 03.07 Pärnu
3.20,93 Liliana Torn Täppsportlased MTÜ13.06 Kohila
3.30,2 Helina Pärn JK aaMeraaS 02.07 Kuressaare
3.39,0 U16 Lisett Alt Tornimäe PK 02.07 Kuressaare
4.04,1 Maris Talvik JK Sarma 02.07 Kuressaare
1500 m
5.08,59 Hannagret Luks Nõmme KJK 18.05 Tartu
5.14,66 Liliana Torn Täppsportlased MTÜ02.05 Kohila
5.40,9 Helina Pärn JK aaMeraaS 22.06 Kuressaare
5.53,44 U16 Lisett Alt Tornimäe PK 03.07 Pärnu
6.00,19 Taimi Kangur Leisi Keskkooli 04.08 Kuressaare
6.25,91 Anne-Li Tilk JK Sarma 04.08 Kuressaare
6.32,4 Maris Talvik JK Sarma 22.06 Kuressaare
6.45,68 Kersti Aru Kessuke OÜ 07.07 Haapsalu
7.01,8 Katrin Tänav Ristiku lasteaed 22.06 Kuressaare
1 miil
6.31,1 Taimi Kangur Leisi KK 04.05 Kuressaare
6.31,5 Helina Pärn JK aaMeraaS 04.05 Kuressaare
6.31,8 U16 Lisett Alt Tornimäe PK 04.05 Kuressaare
7.12,3 Maris Talvik JK Sarma 04.05 Kuressaare
7.36,6 Katrin Tänav Ristiku lasteaed 04.05 Kuressaare
2000 m
7.05,61 Liliana Torn Täppsportlased MTÜ08.08 Kohila
8.02,4 Helina Pärn JK aaMeraaS 14.05 Kuressaare
8.03,1 U16 Lisett Alt Tornimäe PK 14.05 Kuressaare
8.05,0 Taimi Kangur Leisi Keskkool14.05 Kuressaare
9.03,1 Maris Talvik JK Sarma 14.05 Kuressaare
9.30,1 Katrin Tänav Ristiku lasteaed 14.05 Kuressaare
11.17,4 Kaidi Kolk JK Sarma 14.05 Kuressaare
11.39,8 U12 Liisa Naulainen KG 14.05 Kuressaare
3000 m
10.56,05 Liliana Torn Täppsportlased MTÜ16.05 Kohila
11.52,5 U14 Õnnely Rahu Leisi KK 01.06 Kuressaare
12.10,20 U16 Lisett Alt Tornimäe PK 10.06 Tartu
12.29,6 Helina Pärn JK aaMeraaS 01.06 Kuressaare
12.39,9 Taimi Kangur Leisi Keskkool06.08 Kuressaare
13.55,7 Maris Talvik JK Sarma 06.08 Kuressaare
15.55,4 Evelin Kuris Innova Konsultatsioonid OÜ 06.08 Kuressaare
17.31,4 Kaidi Kolk JK Sarma 06.08 Kuressaare
5000 m
21.37,4 Taimi Kangur Leisi Keskkooli 13.08 Kuressaare
21.41,4 Helina Pärn JK aaMeraaS 13.08 Kuressaare
22.08,8 U16 Lisett Alt Tornimäe PK 13.08 Kuressaare
24.51,5 Maris Talvik JK Sarma 13.08 Kuressaare
26.30,3 Katrin Tänav Ristiku lasteaed 13.08 Kuressaare
10 000 m
45.25,9 Taimi Kangur Leisi Keskkool23.04 Kuressaare
45.44,1 Helina Pärn JK aaMeraaS 23.04 Kuressaare
48.38,0 U16 Lisett Alt Tornimäe PK 23.04 Kuressaare
48.45,9 Anne-Li Tilk JK Sarma 23.04 Kuressaare
51.32,4 Janne Kozer JK aaMeraaS 23.04 Kuressaare
52.19,2 Maris Talvik JK Sarma 23.04 Kuressaare
54.21,0 Katrin Tänav Ristiku lasteaed 23.04 Kuressaare
56.39,1 Evelin Kuris Innova Konsultatsioonid OÜ 23.04 Kuressaare
63.43,9 Kaidi Kolk JK Sarma 23.04 Kuressaare
tunnijooks
12849 Helina Pärn JK aaMeraaS 28.05 Kuressaare
12740 Taimi Kangur Leisi Keskkool28.05 Kuressaare
12349 U16 Lisett Alt Tornimäe PK 28.05 Kuressaare
12285 Anne-Li Tilk JK Sarma 28.05 Kuressaare
9443 Kaidi Kolk JK Sarma 28.05 Kuressaare
poolmaraton
1:25.59 Liliana Torn Täppsportlased MTÜ09.06 Narva
1:40.55 Annika Vaher JK Sarma 10.06 Helsinki
1:42.12 Linda Lapp Saaremaa 04.08 Ounoon
1:42.25 Sigrid Turja Keskkonnaamet 18.08 Rakvere
1:43.25 Taimi Kangur Leisi Keskkool15.09 Kuressaare
1:43.28 Kaja Õispuu Ilustuudio Mimoos 09.06 Narva
1:43.48 Helina Pärn JK aaMeraaS 15.09 Kuressaare
1:44.16 U16 Lisett Alt Tornimäe PK 09.09 Tallinn
1:44.25 Kertu Kula Tallinna Ülikool 09.06 Narva
1:48.20 Eva-Maria Vaher Kuressaare 18.11 Verona
1:49.26 Triin Pohlak Sõrve 02.06 Ruhnu
maraton
3:39.30 Kertu Kula Tallinna Ülikool 20.05 Riia
3:44.29 Linda Lapp Saaremaa 27.05 Edinburgh
3:44.54 Kaja Õispuu Ilustuudio Mimoos 09.09 Tallinn
3:54.09 Sigrid Turja Keskkonnaamet 09.09 Tallinn
4:01.35 Raili Rüütel Rademar 06.10 Tartu
4:08.28 Anne-Li Tilk JK Sarma 15.09 Kuressaare
4:12.04 Terje Lapp Saaremaa 09.09 Tallinn
4:31.36 Ann Saks Saaremaa 09.09 Tallinn
5:57.39 Raili Nõgu Põide Spordiselts 15.09 Kuressaare
6:00.49 Egeli Põldpüü Kallemäe kool 09.09 Tallinn
kõrgushüpe
1.65 h U18 Mariliis Remmel SÜG 01.12 Kuressaare
1.60 h Teele Treiel KJK Saare 27.02 Tallinn
1.50 U18 Gendra Allikmaa SÜG 02.06 Kuressaare
1.45 U16 Eliise Vichterstein OG 01.06 Kuressaare
1.45 Karita Süld Tartu Ülikool 02.06 Kuressaare
1.45 U14 Lisell Lee Tamtik OG 06.06 Kuressaare
1.40 U18 Huberta Karma SÜG 16.05 Rakvere
1.40 U16 Keidi Keerberg KG 01.06 Kuressaare
1.40 U14 Senta Koplimäe KG 01.06 Kuressaare
1.40 U16 Oona Koplimäe KG 02.06 Kuressaare
teivashüpe
2.47 h U18 Mariliis Remmel SÜG 01.12 Kuressaare
2.21 Kadri Pulk Saaremaa Spordikool01.06 Kuressaare
2.01 U20 Airike Kapp SÜG 01.06 Kuressaare
2.01 h U16 Meriliis Kivimägi OG 27.01 Tallinn
1.84 h U16 Keidi Keerberg KG 18.01 Kuressaare
kaugushüpe
5.74 h U20 Kärt Õunapuu OG 01.12 Kuressaare
5.64 U18 Mariliis Remmel SÜG 05.05 Marrakesh
5.21 U18 Gendra Allikmaa SÜG 02.06 Kuressaare
5.02 h U16 Oona Koplimäe KG 01.12 Kuressaare
4.89 Karita Süld Tartu Ülikool 02.06 Kuressaare
4.64 U16 Eliise-Maria Trei KG 16.05 Rakvere
4.59 # Eva Haavel KJK Saare 26.05 Kuressaare
4.51 U16 Eliise Vichterstein OG 01.06 Kuressaare
4.48 Kadri Pulk Saaremaa Spordikool02.06 Kuressaare
4.40 U18 Luise Vevers OG 16.05 Rakvere
4.39 # Greete Vapper Kuressaare 26.05 Kuressaare
4.37 U16 Lehte Lehtjõe OG 01.06 Kuressaare
kolmikhüpe
10.10 U16 Oona Koplimäe KG 17.07 Valga
kuulitõuge 4,0 kg
13.32 Linda Kivistik KJK Saare 28.07 Tallinn
13.12 Leana Vahter Kärla 02.06 Kuressaare
12.69 U20 Airike Kapp SÜG 31.05 Tallinn
11.39 U18 Gendra Allikmaa SÜG 16.05 Rakvere
10.05 h U18 Mariliis Remmel SÜG 01.12 Kuressaare
9.76 U20 Kätlin Vinter Mustjala 26.05 Kuressaare
9.54 Kadri Pulk Saaremaa Spordikool02.06 Kuressaare
9.30 Helje Kolla Mustjala 26.05 Kuressaare
kettaheide 1,0 kg
38.34 U20 Airike Kapp SÜG 19.06 Tallinn
37.52 Linda Kivistik KJK Saare 10.05 Tartu
35.96 Leana Vahter Kärla 26.05 Kuressaare
33.31 U18 Gendra Allikmaa SÜG 16.05 Rakvere
32.07 Virge Treiel Saaremaa Spordikool07.07 Haapsalu
29.40 Kadri Pulk Saaremaa Spordikool02.06 Kuressaare
24.86 U20 Kätlin Vinter Mustjala 26.05 Kuressaare
23.28 Helina Koppel KJK Saare 08.07 Haapsalu
23.22 U18 Huberta Karma SÜG 02.06 Kuressaare
23.05 Anne Valdna Kuressaare Haigla 12.07 Kuressaare
odavise 600 g
44.36 U20 Airike Kapp SÜG 29.06 Rakvere
30.43 Kadri Pulk Saaremaa Spordikool02.06 Kuressaare
27.11 Helina Koppel KJK Saare 08.07 Haapsalu
26.35 Anne Valdna Kuressaare Haigla 08.07 Haapsalu
22.52 U20 Hanna Klaar SÜG 02.06 Kuressaare
22.10 Kerli Lõoke Kuressaare 12.07 Kuressaare
20.37 Anu Tanila Vallavalitsus 08.07 Haapsalu
19.88 U20 Elo Nõmm SÜG 02.06 Kuressaare
Koostas: Tõnu Vaher (50 949 88, info@tonureisid.ee)
Edetabeli kopeerimine avalikuks kasutuseks ilma koostaja nõusolekuta keelatud
Tähised: # – tuulemõõtja puudus, h – spordihallis, * – jooksumaa pikkus ebatäpne
U14,16,18,20 – noorte vanuserühmad