main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Torgu meezond. Allan Mehik

Torgu meezond. Allan Mehik

Saaliliiga võitis Torgu

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
04.03.2019
16:47

KAABELTAU-saalijalgpalli liigas kaitses edukalt tiitlit Torgu meeskond, kes juba neljandat aastat püsib vankumatult kohalikul saalijalgpallitroonil.

Kuigi FC SÜGi noored läksid finaalis lausa kahel korral 1:0 ja 2:1 mängu juhtima, suutsid siiski veidi kogenenumad lõpptulemuseks 3:2 enda kasuks pöörata ja võitjakarikas rändas taaskord Torgu auhinnakappi.

Seekordses finaalmängus Kuressaare spordikeskuse suures saalis, kus saalijalgpallile omaselt jagus ohtralt võitlust, kirge, kompromissitut võitlust, kollaseid ja punast kaarti, omaväravat jne.jne….mängis Torgu koosseisus: Priit Tiitson, Reigo Äär, Marion Toompuu, Henri Hõbe, Reivo Vinter, Aivar Jäns, Priit Post ja Priit Suluste.

FC SÜG: Garel Muul, Karl-Alder Kuivjõgi, Karl Hendrik Tamkivi, Mihkel Rasu, Reiko Mäeorg, Sander Suurna, Henry Noah Mägi, Karl Lember, Märten Salong, Alex Salong.

Parimaks väravavahiks tunnistati Garel Muul (FC SÜG) ja finaali kasulikumaks mängijaks Priit  Suluste (Torgu).

Pronksi heitluses jagus FC Taritu ja Niidu FC vahelises kohtumises pinget vaid esimeseks poolajakas, mis lõppes 1:1 viigiga. Teisel aga näitas eelmiste aastate finalist FC Taritu oma vana head taset ja lõpuks kindel 7:2 võiduga seekord siis pronksmedalid neile.

5-6. koha selgitamisel läks vaja aga lausa penaltiseeriat kuna normaalaeg Salme SK vs. FC Smuuli vahel lõppes 4:4 viigiga. Kuigi FC Smuuli juhtis 3. minutit enne lõpu veel lausa 3:0…tuli Salme SK auga rongi alt välja lõi kindlamalt ka 2:1 penalteid ja tasuks 5. koht.

Järgnesid: 6. koht FC Smuuli, 7. koht Kaarma SK, 8. koht FC Viiking ja 9. koht Valjala SK.

Turniiri korraldaja Saaremaa JK aameraaS tänavab rohkearvulist publikut, kes valjuhäälselt omadele kaasa elasid, kohtunikke Karl Tiitson, Roland Kütt, Kaarel Kööp ja tublisi toetajaid Kaabeltau OÜ, BestBeans OÜ, Spaa Hotell Rüütli, KULKA Saaremaa ekspertgrupp.

Omades kindlat soovi ja tahet selle atraktiivse spordiala edendamisega Saaremaal ka tulevikus edasi tegeleda väljendus peasponsor Mart Undresti lõpukõnes parimate autasustamisel.

www.saaremaajk.ee

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.