main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Käib FC Taritu ja FC Niidu kohtumine. www.saaremaajk.ee

Käib FC Taritu ja FC Niidu kohtumine. www.saaremaajk.ee

Saalijalgpallis esimene voor mängitud

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
23.11.2017
17:01

KAABELTAU-saalijalgpalli liigas 2017./18. alustas tiitli püüdma taaskord kuus meeskonda, kes mängivad omavahel turniirisüsteemis kodu-võõrsil läbi ja parim saalijalgpalli meeskond Saaremaal peaks selguma hiljemalt naistepäevaks 2018.

Kuressaare spordikeskuse suures saalis mängitud esimeses voorus ei teinud tiitlikaitsja Torgu uustulnuk FC Donsile mingeid allahindlusi võites suurelt 19:2 (8:0). Niidu FC kaotas FC Taritule 0:5 (0:2) ja Kaarma SK tunnistas Salme SK 3:8 (1:4) paremust.

Teine voor peetakse juba 26. novembril kell 15-18 spordikeskuse suures saalis, kus omavahel võtavad mõõtu Kaarma SK – Torgu, Niidu FC – Salme SK ja FC Dons – FC Taritu.

www.saaremaajk.ee

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.