main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Peter Johan Nyberg

Peter Johan Nyberg

Rootslane Peter Johan Nyberg valiti Saare Golf uueks juhiks

Kategooriad: golf
Autor: Alver Kivi
28.02.2017
10:18

Peter Johan Nyberg, kes on endine Rootsi esiklubi Bro Hof Golf tegevjuht, on valitud Pärnu Bay Golf Links ja Saare Golf uueks tegevjuhiks.

Lisaks Bro Hofile, mis on võistusväljak muuhulgas ka Nordea Masters / European Tour sarjas, on ta pikaaegselt olnud seotud Kungsängen golfiklubi ning Mauritzberg Golf ja Resort´iga Rootsis, samuti golfiprojektidega Norras, Soomes, Hispaanias, Portugalis ning ka Eestis.

Nyberg valiti uueks Trading House grupiettevõtte Golfer OÜ tegevjuhiks eesmärgiga tuua Eestisse maailmatasemel golfiteadmisi.  Tema ülesandeks on meeskonnaga viia Pärnu Bay Golf Links ja Saare Golf Euroopa golfiväljakute tippu ning arendada restoranid Eagle Pärnus ja Mo Kuressaares gurmeekohtadeks.

„Me oleme väga õnnelikud, et Peter Nyberg on meie meeskonnas. Oma enam kui 30-aastase kogemusega golfiväljakute juhtimisel, saab ta meie meeskonnas väärtuslikuks eestvedajaks,“ märkisid Peter Hunt ja Pelle Norberg, kes esindavad emaettevõtet Trading House Eesti AS.

“Alustasin ametlikult tööd 20. veebruaril. Oleme välja töötanud plaani parima golfielamuse pakkumiseks, mis vastaks meie mängijate ootustele ja ületaks neid, 7 päeva nädalas. Olen kindel, et saame seatud eesmärkide täitmisega edukalt hakkama. Väljak on suurepärane ja asukoht koos klubihoonega võrreldav maailma parimatega,“ lisas Nyberg.

Peter Nyberg ja tema abikaasa Eva kolivad Pärnusse ning Eestist saab järgmistest aastateks nende peamine kodu.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.