main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Eesti koondis. EKJL

Eesti koondis. EKJL

Romet Vahter EM-i koondises

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
12.07.2021
12:15

15.-18. juulil Kadrioru staadionil toimuvatel kergejõustiku U20 Euroopa meistrivõistlustel astub Eesti koondise koosseisus staadionile 39 noorsportlast. Romet Vahter teeb kaasa 100 m tõkkejooksus ja kaugushüppes.

“U20 vanus on noorte hulgas kõige aktiivsem trennitegemise aeg. Paljud neist on veel keskkooliõpilased ja U18 vanuseklassi sportlased. On hea meel, et ka nemad saavad oma esimese rahvusvahelise võistlemise kogemuse sel suvel,” ütleb kergejõustiku U20 EMi Eesti koondise juht Kristel Berendsen.

Eesti Kergejõustikuliidu president Erich Teigamägi loodab, et kodupubliku ees U20 Eesti koondises võistlemine tekitab noortes soovi pingutada ja saada ka järgmistel rahvusvahelistel võistlustel osalemise kogemus. “See ongi üks olulisi põhjuseid, miks me tõime selle võistluse Eestisse – et meie kõige lootustandvamaid motiveerida ja anda neile kogemus.“

U20 Euroopa meistrivõistlustel kergejõustikus võtab osa 1247 sportlast. Kohal on selle vanuseklassi tänased tipud, sealhulgas tulevased tähed. “Kadrioru staadionil tõotab tulla järjekordne põnev spordinädalalõpp. Kutsun staadionile toimuvat jälgima ja omadele kaasa elama!” ütleb Teigamägi.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.