main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Roemt Raad pärast autasustamist. Erakogu

Roemt Raad pärast autasustamist. Erakogu

Romet Raadile hõbemedal

Kategooriad: Judo
Autor: Alver Kivi
13.03.2018
07:38

Eesti Judoliit ja judoklubi Põhjakotkas viisid 10. märtsil Lasnamäe kergejõustiku hallis läbi iga-aastase V. Klinkovi rahvusvahelise memoriaalturniiri.

Võistlused viidi läbi kahes vanusegrupis. Osavõtjaid oli 148, sealhulgas olid esindatud ka kolm klubi Venemaalt. Saaremaa spordikoolist võttis osa neli poissi vanusegrupis U-12 (2006 ja varem sündinud). Kõige paremini esines Romet Raad kehakaalus +55 kg. Ta maadles rahulikult ja kindlalt, võites ära kolm järjestikku vastast. Finaalis läks Romet Raad kokku oma vana rivaali Jevgeni Ladõginiga Audentese spordiklubist, kellele tuli pärast vihast maadlust siiski alla vanduda. Tublile Saaremaa poisile seekord hõbemedal.

Aleksander Väin võitis kehakaalus -42 kg ka kaks vastast, kuid ilmselt siis väsis ja langes  kahe kaotusega välja. Temale viies koht 16 osalejaga kehakaalus. Markus Trei ja Robin Pruunlep ei suutnud ennast seekord maksma panna ja langesid kaotustega välja. Kaotused võistlustel näitavad halastamatult ära treeningutel tegemata jäänud töö, mis tuleb edaspidi korvata.

Olev  Väin

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.