main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Romet Raad poodiumi kolmandal astmel. Erakogu

Romet Raad poodiumi kolmandal astmel. Erakogu

Romet Raad naases Jurmalast pronksmedaliga

Kategooriad: Judo
Autor: Alver Kivi
05.04.2017
09:02

Läti Judo Föderatsioon korraldas 1. ja 2. aprillil  Jurmala spordikeskuses iga aastase rahvusvahelise judoturniiri Young Stars. Osavõtjaid oli seekord üle 900 kümnest riigist. Tugevate võistkondadega olid esindatud peale lähinaabrite ka Kasahstan, Kõrgõstan, Armeenia, Valgevene ja Ukraina. Saaremaa spordikoolist võttis osa kuus noort judokat.

Kõige paremini esines seekord Romet Raad, kes vaatamata vähestele võistluskogemustele suutis ennast maksma panna ja vanusegrupi U-12 kehakaalus -55 kg võita hinnatav kolmas koht.

Post factum võib öelda, et üldine tase oli suhteliselt kõrge ja meie teised poisid ei olnud võimelised kohanema vastaste kiire ja agressiivse esinemisega. Kindlasti mõjutas negatiivselt poiste võitlusvaimu ka suure turniiri närviline õhkkond. Kaotustega langesid välja Erik Kristo Kremm, Aleksander Väin, Sten Erik Mägi, Markus Trei ja Kaur Vesberg. Kõikidelt nendelt me ju ootasime medaleid ja salamisi isegi esikohti.

Turniir oli väga korrektselt korraldatud ja jättis  hea mulje. Kui on võimalusi, võtame sellest osa ka järgmisel aastal.

Olev  Väin

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.