main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Roman Kožuhhovski lubab endale naeratuse. Allan Mehik

Roman Kožuhhovski lubab endale naeratuse. Allan Mehik

Roman Kožuhhovski: viiendat kohta ei näinud keegi isegi unes

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
29.10.2022
17:38

Kodus Tallinna Kalevi vastu 1:1 viigiga teenitud 1 punktiga kindlustas FC Kuressaare jalgpalli Premium liigas endale viienda koha. Peatreener Roman Kožuhhovski tunnustab saavutuse puhul klubi ja meeskonda.

„Ma olen uhke meeskonna ja uhke klubi üle,“ märkis Roman Kožuhhovski, kes tahab kõiki õnnitleda ühiselt saavutatu eest, sest see on suur kordaminek, millest kõik ei saa veel aru ja nii saab vaid klubi areneda.

„Hooaeg ei ole veel lõppenud ja mängida on veel kaks mängu. Aga kujutage ette, kas oli hooaja algul inimest, kes oleks julgenud öelda, et kaks ringi enne hooaja lõppu on FC Kuressaare meeskond Premium liigas viies. See ei saanud isegi kellegi unenägudes olla.“

Roman Kožuhhovski hinnangul jääb FC Kuressaare täna paljudes komponentides alla teistele Eesti tippklubidele nii oma organisatsioonilt, kui ka erinevates detailides. „See on reaalsus ja ei ole vaja selle objektiivseks hindamiseks üleloomulikke jõude,“ lausus ta.

„Me ei otsi õigustusi ja pole seda kunagi teinud.  Aga selle klubi vaim ja selle klubiga seotud inimeste pühendumus on mitu korda suurem ja tugevam, kui paljudel teistel klubidel. Tüdrukud, kes aitavad ja kõik inimesed klubis – näen kui suurt tööd nad teevad. Ma näen ja tunnen seda, mul puuduvad praegu emotsioonid, aga ma tahan neid kõiki kiita.“

Roman Kožuhhovski sõnul on olnud palju raskeid ja keerulisi olukordi, aga sellest räägib ta hooaja lõpus, kui kaks viimast mängu on ära mängitud. „See on Kure kuues järjestikune hooaeg Premium liigas ja seda pole ajaloos varem olnud,“ märkis peatreener.

„Iga kordamineku taga on suur töö. Me olime tasemel läbi kogu pika hooaja ning ma tahan, et meeskond ja klubi oskaks rõõmustada selle üle mida oleme saavutanud. See on moment, mida tuleb hinnata. Aprillist alates olime mängus sees, kui üks ebaõnnestunud kohtumine Pärnuga välja arvata. Kokkuvõttes näitasid kõik iseloomu.“

Kuressaare linnastaadionil mängitud tuuliste oludega kohtumises viis Mattias Männilaan 15. minutil Kure 1:0 juhtima, 90+1 Ats Purje viigistas. „Me olime teravamad ja oleks mõned momendid ära realiseerinud olnuks ka võit kindel,“ lausus Roman Kožuhhovski.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.