main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rogert Room rajal. @andyfin9 / Antti Peltola

Rogert Room rajal. @andyfin9 / Antti Peltola

Rogert Room Soomes viies

Kategooriad: Motosport
Autor: Alver Kivi
21.05.2019
08:26

Nädalavahetusel sõideti Hyvinkäl esimene Soome motokrossimeistrivõistluste esimene etapp, kus tegi kaasa ka Rogert Room.

Esimene sõidu start õnnestus Rogert Roomil hästi ja ta oli algul neljas või viies. Siis andis ta aga kaks-kolm kohta ära, kuid suhteliselt kiirelt sai motomees uuesti hoo peale. “Sõidu lõpupoole sain neljanda mehe ka kätte, kuid pusimist oli temaga palju. Neli ringi aga ei pääsenud mööda ning tegin väikse sõiduapsu ja tagant sai hoopis kuuenda koha mees mööda. Üritasin mis üritasin, aga esimesest sõidust kuues koht,” vahendas Rogert Room.

Teises sõidu stardis sai orissaarlane kolmandana minema ja suutis seda kohta hoida 15 minutit. “Siis olin suhteliselt küpse, sest võitlus oli kõva ja poisid hoidsid kõvasti peal. Siis ma sealt vaikselt langesin kuni kuuenda kohani, kus ma ka lõpetasin,” märkis kokkuvõttes viienda koha saanud Room.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.