main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rogert Room rajal. @andyfin9 / Antti Peltola

Rogert Room rajal. @andyfin9 / Antti Peltola

Rogert Room Soomes kaheksas

Kategooriad: Motosport
Autor: Alver Kivi
22.07.2019
08:10

21. juulil sõideti Imatral Soome motokrossi meistrivõistluste 4. etapp, kus Rogert Room sai kahe sõidu kokkuvõttes kaheksanda koha.

Päev algas Rogert Roomile suhteliselt kehvasti, sest kohe ajasõidu algul ta kukkus ja sellega oli ajasõit põhimõtteliselt tehtud. Ka selg sai päris palju haiget ja see jättis pitseri kogu päevaks. Pärast esimese sõidu prooviringi oli kahtlus, kas üldse starti minna.

Esimese sõidu start oli kehvapoolsem, aga sõidu ajal suutis Rogert Room ikkagi kohti parandada ning üle finišijoone tuli ta üheksandana. Teise sõidu start oli parem, aga hoog ei olnud see, et kiiremate meestega võidu sõita ja taas üheksas koht. Päeva kokkuvõttes 8.

“Üldiselt võis päevaga rahule jääda,” märkis Rogert Room, kes on Soome meistrivõistluste üldarvestuses praegu 8. ja Eesti meistrivõistluste üldarvestuses 4. kohal.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.