main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Robert Virves ja Sander Pruul kihutamas. Raivo Remmelgas

Robert Virves ja Sander Pruul kihutamas. Raivo Remmelgas

Robert Virves ja Sander Pruul panevad end proovile Soomes

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
23.09.2020
11:27

Tänavu head kiirust näidanud rallipaar Robert Virves ja Sander Pruul osalevad nädalavahetusel Soome meistrivõistluste viimasel etapil SM Pohjanmaa Rallil, mis sõidetakse Seinäjoki ümbruses.

„Eks meil on soov kogu aeg kusagil sõita ja võistelda,“ rääkis Robert Virves. „Kuna auto, millega me võistlesime Lõuna-Eesti rallil on soomlase oma, siis kutsus ta mind sinna võistlema ja koos teiste toetajatega tehti see meile võimalikuks. Kasutame selle kindlasti ära, kuna on vajalik ka kogemuste mõttes.“

Tegu on kruusaralliga, kus kolm esimest katset sõidetakse reedel pimedas. „Võidusõidule minnakse ikka võidumõtetega,“ kommenteeris Ford Fiesta Rally4 autoga sõitev Robert Virves oma eesmärke.

„Konkurents on seal muidugi kõva, sest R2 klassis on palju mehi stardis ja neid, kes esikohale sõidavad on vähemalt viis meest. Vaatame kuidas minema hakkab, aga anname endast kindlasti parima.“

Samas on võistlus Soomes Robert Virvesele ja Sander Pruulile ettevalmistuseks ka 9.-10. oktoobril sõidetavale Saaremaa rallile.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.