main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Reio Alt söötu andmas. Alver Kivi

Reio Alt söötu andmas. Alver Kivi

Reio Alt: kui vaja olen valmis koondist aitama

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
28.01.2020
08:00

FC Kuressaare liigamängudes 131 kohtumist mänginud ja 10 väravat löönud Reio Alt võtab maavõistluseks Uus-Kaledooniaga Saaremaa koondise kandidaadiks arvamist kui tõsist väljakutset.

Viimati FC Kuressaare eest 2017. aastal esiliigas mänginud 34-aastane Reio Alt tunnistas, et peatreener Arno Pijpersi valikusse saamine tuli talle üllatusena, kuna ta pole ju vahepeal pikalt jalgpalli mänginud.

“Ei tea, kes sellele mõttele tuli, et mind ka kutsuda?” küsis Reio Alt. “Aga eks ma olen siin ikka ennast liigutanud, sest mängin palju tennist ja vahelduseks ka jalgpalli ning sportlik graafik on päris tihe.”

Reio Aldi sõnul on selline võimalus väga motiveeriv ning kui peaks vaja minema, siis ta kindlasti tuleb koondisesse ja aitab Saaremaa mehi. “Väga huvitav oleks Arno Pijpersi juhendamisel mängida, sest ta on treeninud väga kõvasid satse ja tahaks täitsa näha, mis käekiri tal on,” lausus Kures äärekaitsjana tegutsenud Alt.

29. märtsil Kuressaare linnastaadionil mängitavas kohtumises Okeaaniast siia sõitva Uus-Kaledooniaga Saaremaa võimalusi Reio Alt täpselt hinnata ei oska. “Ei tea neist väga midagi,” märkis ta.

“Aga ma usun, et saarlastel on võidu võimalus täiesti olemas, sest meil on siin jalgpallitaset küll ja küll. Peame mängima mitte kaitsest lähtuvalt ja ikka ründama, palli hoidma ning lühikeste ja kiirete söötudega sihile jõudma.”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.