Pärast edukat 115 cm sõitu. Karolin Nelis
Neljapäeval ja reedel võistlesid Perilas ponid ja reedest pühapäevani hobused.
Aleksandra Ruttu ja Wild Beauty olid mõlemal päeval kõrgusel 80 cm auhinnalisel kohal. Esimene päev 8. ja teine päev 6. koht. Noorponide tšempionaadil osales 5aastaste arvestuses Revaal, sadulas Mari-Ann Udeküll. Esimene päev lõpetati sõit ühe maha ajamisega, teine päev 90 cm puhtalt. Üldarvestuses andis see aga 2. koha.
Reedest pühapäevani olid võistlemas hobused. Laupäeval 110 cm klassis sõitis end 5. kohale Marie Adele Abel Rolexil. Pühapäeva hommikul 115 cm sõidus oli sama võistluspaar 2. kohal ja 6. koht kuulus Mari-Ann Udeküllile ja Ruvinale. Tublid stardis tegi ka Eeva Helga Kupits Packetal.
Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.
Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.