main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Sander Seeman võitluses. Alver Kivi

Sander Seeman võitluses. Alver Kivi

FC Kuressaare tegi rekordeid ja sai Kalevi vastu viigi, kuid kaotas Lahe

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
27.07.2020
21:55

Kuressaare linnastaadionil elas FC Kuressaare mängule kaasa 747 pealtvaatajat, meeskond tuli Premium liiga kohtumises Tallinna Kalevi vastu kaks korda välja kaotusseisust ja viigistas 2:2. Elari Valmas käis meeskonna eest väljakul 304 liigakohtumises, kuid vigastusega kaotati rünnakute liider Sander Laht.

„Pealtvaatajad andsid kindlasti tiivad, sest nii treenerid, kui mängijad mängivad fännidele, seepärast tahan ma neid tänada,“  rääkis peatreener Roman Kožuhhovski. „Kuna oli näha, et kuni viimase vileni lisas tribüünide toetus meie meestele sellise emotsiooni, et kasvõi veri ninast välja, aga edasi on vaja liikuda. Meestel olid väljakul krambid, kuid nad tõusid ja mängisid tänu fännidele edasi, seepärast neile suur respekt.“

Kohtumine algas tulevärgiga. Marek Kaljumäe viis 18. minutil külalised pärast Magnus Karofeldi tõrjutud penaltit 1:0 juhtima, kuid 3 minutit hiljem Sander Laht viigistas. 38. minutil lõi Hannes Anier kiirest vasturünnakust Kalevi taas ette, kuid 2 minutit hiljem Rauno Tutk viigistas.

„Mängu võib jagada kaheks poolajaks,“ tõdes Roman Kožuhhovski. „Esimesel tegime kergetes olukordades vead, millest sündisid väravad, aga juba teist korda mängime nii, et laseme endale lüüa ja kohe vastame samaga. Meie lõime oma väravad kombinatsioonidest, vastane kasutas ära meie vead. Teisel poolajal mängisime võiduväravale, seepärast ei ole me tulemusega päris rahul, väärisime võitu.“

Kuigi külalised tabasid teisel poolajal korra latti oli domineerivamaks pooleks Kure, kes lõi rünnakul ohtralt võimalusi, pall tuhises väravasse ja väravast mõõda, kuid tabamust tähistavat joont ei ületanud. Küll aga vigastas päris poolaja algul reie tagalihast Sander Laht.

„Sander on meeskonna liider, kuid väljakul ka mängujuht,“ märkis Roman Kožuhhovski. „Meile on see kaotus, kuid see on võimalus poistele, kes on valmis asendama neid mehi, kes saavad tavapäraselt rohkem mänguaega.“

Suvi on Kurele olnud alati ajalooliselt keeruline ja teises ringis on seni teenitud 5 punkti. Kožuhhovski siin tagasilööki ei näe. „Mänguliselt oleme edasi läinud, mõned detailid on vaja parandada ja sellega tegeleme treeningprotsessis,“ lisas ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.