main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Treener ja tema meeskond. Alver Kivi

Treener ja tema meeskond. Alver Kivi

Ratturid temposõidus meeskondlikul hõbedal

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
10.07.2019
00:33

Gibraltaril toimuvatel Saarte mängudel võitis Saaremaa meeskond 21 km pikkusel temposõidul meeskondliku hõbeda.

Meeskond koosseisus Steven Kalf, Jörgen Matt, Oskar Nisu ja Mihkel Räim läbisid võistlusmaa kokkuvõttes 1:56.51-ga. Kulla võitnud Isle of Manile kaotati 20 ja Guernseyt edestati 50 sekundiga.

Treener Riho Räim ütles, et individuaalset medalit oli suhteliselt raske loota, sest inglise saared on temposõidus alati tugevad olnud, kuigi see mägi natuke muutis seda olukorda. “Kui me vaatame täna Guernsey või Mani saare mehi, siis on nad kleenukesed ja pisikesed poisid ning oli tõenäoline, et nad lähevad ka mäkke hästi. “Aga meie poisid tegid täna ikka väga südika sõidu,” lausus Riho Räim. “Ma juba soojenduse ajal nägin, kuidas nad valmistusid ja tekkis sisemine tunne, et midagi võib siit täna tulla. Järelikult on poisid praegu ikka väga head ja tugevad.”

Saaremaa on temposõidus ka varem meeskondlikult medali saanud, aga see on ka ära võetud. Nimelt oli siis Ivari Rannama lubatust noorem. Saarlastel lasti küll sõita, aga hiljem võeti medal ära. Temposõidus on Andres Lauk ka pronksile tulnud.

“Meie kasuks oli ka natuke see, et ei sõidetud eraldistardi ratastega ja me saime sõita tavaratastega, mis oli Mikule ja Stevenile pluss ning andis meile trumbid ja võttis inglastelt midagi ära,” leidis Riho Räim.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.