main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Marie Adele Abel ja Rolex. Erakogu

Marie Adele Abel ja Rolex. Erakogu

Ratsutajatel edukas nädalavahetus

Kategooriad: Ratsutamine
Autor: Alver Kivi
22.07.2019
18:31

Sel nädalavahetusel olid Reinu Ratsatalu esindajad Marie Adele Abel ja Mari-Ann Udeküll võistlemas JUMPING Perila võistlusel.

Reedel alustasid mõlemad võistluspaarid puhaste sõitudega kõrgusel 110 cm. Marie Adele Abel ja Rolex saavutasid avatud klassis teise koha ning Mari-Ann Udeküll ja Ruvina jäid noorte hobuste klassis jagama esikohta teiste puhtalt lõpetanud võistluspaaridega.

Teisel päeval tuli leppida mõlemal võistluspaaril 120 cm sõidus mõne karistuspunktiga. Pühapäevane päev osutus Marie Adele Abelile ja Rolexile jällegi väga edukaks. Võistluspaar tõi esikoha Saaremaale nii 110 cm, kui ka oma esimesel 125 cm sõidul.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.