Rasmus Saar ja Mairo Miil koondisega Balti turniiril kolmandad

Kategooriad: Jalgpall
01.07.2016
10:19

Eesti U17 jalgpalikoondis, kelle rivistusse kuulusid ka Rasmus Saar ja Mairo Miil alustas esmaspäeval Lätis toimunud Balti turniiri, kus saadi nelja meeskonna konkurentsis kolmas koht.

Turniiri alustati 1:1 viigiga võõrustajate vastu. Eesti läks kohtumist juba esimesel minutil juhtima, kuid teisel poolajal lõunanaabrite esituses löödud tabamus jäi viimaseks. Mairo Miil tegi kaasa kogu kohtumise, Rasmus Saar sekkust vahetusest mängu 61. minutil.

Eesti U17 jäi Lätis toimuval Balti turniiril teisipäeval alla Soomele tulemusega 0:1. Mängu ainus tabamus sündis kohtumise 25. minutil. Rasmus Saar tegi kaasa terve kohtumise, Mairo Mill sekkus 41. minutil.

Eesti U17 koondis kaotas neljapäeval Balti turniiri viimasel mängupäeval 2:4 Leedule. Mairo Miil tegi kaasa terve kohtumise, Rasmus Saar sekkus mängu 41. minutil, kuid  vahetati pingile 64. minutil.

Kuna Läti kaotas Soomele 0:5 tõusis Eesti turniiritabelis viimaselt kohalt kolmandaks. Nii Soome kui ka Leedu kogusid kolme mänguga seitse punkti, kuid parem väravate vahe andis turniirvõidu soomlastele.