main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rasmus Saar Taliturniiril FC Flora ridades. Liisi Troska

Rasmus Saar Taliturniiril FC Flora ridades. Liisi Troska

Rasmus Saar: FC Flora on positiivne väljakutse

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
19.02.2020
14:47

Peatselt algava jalgpalli Premium liiga hooaja ettevalmistuse FC Floras teinud Rasmus Saar on arvatud Eesti meistri koosseisu ja paremkaitsja positsioonil tegutsev FC Kuressaare kasvandik võtab seda positiivse väljakutsena.

“Kindlasti on see samm edasi ja mul on võimalus esindada Eesti meistrit,” märkis mullu FC Kuressaare ridades Premium liiga tasemega kohanenud Rasmus Saar. “Kõik on enda teha, pean võimalusest haarama ning andma endast kõik. Hiljem näeb, kas olen valmis või mitte. Kindlasti olen pea igas elemendis juurde pannud, kuid mul on veel kõvasti õppida.”

Ka Eesti U21 koondisesse kuuluv Rasmus Saar ütles, et tema eesmärgiks on püsida kindlasti terve, millega tal on olnud viimastel hooaegadel probleeme. Aga vaja on tõsta ka oma enesekindlust, kõvasti tuleb tööd teha ja on oluline aru saada, mida temalt väljakul oodatakse. “Muidugi tahaks saada võimalikult palju mänguaega, kuid pean selle võimaluse ära teenima,” leidis ta.

Samas ootab ta ka Kurelt ainult head hooaega. “Nad on kindlasti võimelised saama kuues-seitsmes koht, madalamat eesmärki ei tohiks neil olla,” lausus noor kaitsja.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.