main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rannavolle väljakud Shell 2018

Rannavolle festivalil mängisid ka saarlased

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
09.07.2018
17:30

Shell noorte rannavolle festival peeti juba kaheksandat korda Pärnu rannas. Saaremaa Spordikooli õpilased oli ka kahel päeval esindatud ja seda nii poeglaste, kui ka neidude arvestuses.

U16 poiste arvestuses olid võistlustules Egert Andrejev ja Gerdo Pool, kes 20 võistkonna seas tulid 7. kohale. Neidude arvestuses oli mängimas tervenisti 31 paari, kus samuti 7.koht kuulus Marie Puustile ja Mia Murule. Lisaks veel samas vanuseklassis oli mängimas Kaari Liis Pihel, kelle paariliseks oli suve-saarlane Laura Aavik, nendel tuli leppida 17. kohaga.

U18 poeglaste turniirist võttis osas 20 võistkonda ning Egert Andrejevile ja Gerdo Poolile kuulus 17. koht. Robin Alba koos German Tepneriga saavutasid 5. koha. Samas vanuseklassi tütarlaste turniiril mängis ka Kätriin Põld, kes tuli võrust pärist paarilisega 17. kohale.

Tänavu oli Shell rannavolle festivalil mängimas tervenisti 314 last, Eestist, Soomest, Lätist, Leedust ja Venemaalt. Kahel päeval mängiti üle 300 mängu ja seda 20 väljakul.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.